Akademie moderního tréninku

O projektu all4sports

Není to jen trénink a vzdělání, je to poslání...

  1. Sportu jsme zasvětili svůj život a pro sport děláme zkrátka vše, proto ALL 4 (for) Sports.
  2. Soustředíme se hlavně na 4 hlavní kolektivní sporty hokej, fotbal, basketbal a házenou. Pomáháme i jiným sportovcům, ale v těchto sportech jsme patřili mezi světovou špičku a chceme se tam vrátit.
  3. Sportovcům už dávno nestačí řešit pouze trénink. Proto se soustředíme také na jejich lifestyle, stravování, spánek a suplementaci.
  4. All4sports = sports4all! Profesionálové musí mít kvalitní základy. Naše programy členíme dle věkových kategorií, protože každá kategorie má svá specifika.
  •  

4 KATEGORIE

ALL4SPORTS

Web 1920 – 1
Kategorie od 5 let do 10.

ALL 4 KIDS

Programy pro nejmenší, které v dětech budou podporovat přirozenou hravost a lásku pro pohyb a sport. Soustředíme se na všeobecný pohybový rozvoj zohledňující potřeby vývoje a růstu dětského organismu.

Web 1920 – 2
Kategorie 10-15.

ALL 4 YOUTH

Pro již sportující děti a mládež nabízíme programy se zaměřením na základy silového a kondičního tréninku. Naučíme je obecné pohybové vzorce, provedeme technikou základních cviků a pomůžeme jim na odstartovat cestu, jak se stát úspěšným sportovcem.

Web 1920 – 4
Kategorie 15-19 let.

ALL 4 DEVELOPMENT

V této kategorii se již často rozhoduje o prvních draftech, smlouvách a budoucím působením v profesionálním sportu. Chceš mít náskok před ostatními? Pomůžeme se silovou a kondiční přípravou sportovcům zaručující výkonnostní růst potřebný pro vysoké nároky kladené dnešním vrcholovým sportem. Chceme podpořit růst tvého potenciálu!

 
 
Web 1920 – 3
Kategorie 19+

ALL 4 PERFORMANCE

Pomáháme profesionálním sportovcům s růstem výkonnosti a nastavováním individuálních tréninkových plánů. Respektujeme tréninkový proces a další požadavky kladené specifikou jednotlivých sportovních odvětví. Pracujeme se sportovci po zranění a pomáháme s efektivním návratem do tréninkového a herního procesu. Nastavujeme celkovou životosprávu včetně stravování, suplementace, spánkové hygieny a dalších nepostradatelných střípků z mozaiky utvářející lifestyle potřebný pro vrcholový sport.

IMG_7622

JAN

PETRUŽELA

MARTIN

ŠETELÍK
PÁR SLOV O NÁS

Náš tým

Jsme zkušení trenéři a absolventi FTVS UK se zájmem o vzdělání a sportovní vědu. Poskytujeme kvalitní služby a informace sportovcům, trenérům a nadšencům do aktivního životního stylu. Stojí za námi dlouholetá praxe s tréninkem na poli profesionálního i amatérského sportu či spolupráce s běžnou populací.

Vzděláváme trenéry prostřednictvím seminářů, konzultací či dlouhodobé spolupráce a mentorství. Poskytujeme školení pro kluby, veřejnost nebo sportovce. Nabízíme spolupráci živou či online formou.

ALL4SPORTS @ 2022.

Co předcházelo založení All4sports?

8
LET STUDIA NA FTVS
25
ABSOLVOVANÝCH KURZŮ A CERTIFIKACÍ
128
ODUČENÝCH SEMINÁŘŮ
139
SPOLUPRACÍ SE SPORTOVCI
Přehrát video

Co jsou to ty kempy?

Přehrát video

Ochutnávka našich metod