Programing a perodizace

Slogan semináře

VYPSANÉ TERMÍNY

Cena (Kč):

 
 

3 200,-

OD SEMINÁŘE

CO ČEKAT?

Pokud chceme zajistit progres u našich jedinců, je nutné si stanovit cíl a tréninkový proces předem plánovat. Jestliže nebudeme mít plán, bude velmi náročné dosáhnout určených výsledků . V našem semináři se dozvíte o jednotlivých fázích tréninkových cyklů, testování sportovců, základních i pokročilých metodách periodizace a mnoho dalšího.

HARMONOGRAM

DOPOLEDNE

9:00

Nastavení tréninku

10:00

 
 

Progrese a regrese cviků

11:00

 
 

Testovací baterie pro sportovce

ODPOLEDNE

13:00

 
 

Fáze tréninkových cyklů

14:00

 
 

Deload období - kdy a jak?

14:30

 
 

Taper období - kdy a jak?

15:00

 
 

Modely periodizace (lineární, nelineární a blokový)

JAN

PETRUŽELA

MARTIN

ŠETELÍK

LEKTOŘI SEMINÁŘE

Jsme zkušení trenéři a absolventi FTVS UK se zájmem o vzdělání a sportovní vědu. Poskytujeme kvalitní služby a informace sportovcům, trenérům a nadšencům do aktivního životního stylu. Stojí za námi dlouholetá praxe s tréninkem na poli profesionálního i amatérského sportu či spolupráce s běžnou populací.

VYBERTE SI TERMÍN

HODNOCENÍ ABSOLVENTŮ

Kamila Kordovská
Kamila Kordovská Reprezentace ČR v házené
Read More
“Ze spolupráce s Chuckim jsem nadšená. Tréninky jsou smysluplné, pestré a zábavné. Už po pár týdnech jsme cítila veliký posun v síle a dynamice. Komunikujeme na dálku, a stejně je mi vždy připraven ihned poradit nebo pomoct. Jsem moc ráda, že mám tu možnost spolupracovat právě s ním. Můžu jedině doporučit."
Erik aka Refew
Erik aka RefewHudebník, raper, milovník bojových sportů
Read More
"S Chuckim se mi trénuje nejlépe ze všech trenérů. Není to obyčejnej trenér z fitka, kterej stráví půlku tréninku na telefonu, ale opravdu ví proč jakej cvik dělá. K němu člověk nejde jen zhubnout nebo nabrat svaly, ale uzdravit se."
Martin
MartinHázenkář hrající v Německu, rehabilitace a rekondice po zranění kolene
Read More
"Skutečný profesionál co se neustále vzdělává v oblastech svého působení. Osobní přístup a nejlepší kvalita."
Ondra
OndraHázenkář, student FTVS
Read More
"S Chuckim spolupracuji necelé dva roky. Za tu dobu se moje silově kondiční výkony razantně zvedli. Naše spolupráce mi otevřela oči a naučila mě mnoho nových věcí. Chucki je skutečný profesionál se skvělým přístupem, pokaždé mi také dokázal pomoc s různými zdravotními problémy. Za mě palec nahoru a pokud se chceš stále posouvat, tak můžu jen doporučit."
Nick
NickHráč tenisu
Read More
"Skvělý tréninky, baví mě to. Skvělý přístup"
Previous
Next