CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Semináře
  • Online kurzy

PRO TRENÉRY

VZDĚLÁVÁME PROFESIONÁLY

Pořádáme semináře na různá obecná i specifická témata. Naučíme vás využívat nejnovější i zaběhnuté efektivní tréninkové metody a přístupy tak, abyste byl schopni dlouhodobě posouvat sebe i své svěřence.

NEJBLIŽŠÍ SEMINÁŘE

VYBERTE SI TÉMA

Pardóóón, ještě to není hotové :/

Usilovně pro vás připravujeme online video kurzy, abyste mohli studovat kdykoli a kdekoli, jak se vám to právě hodí!

JAN

PETRUŽELA

MARTIN

ŠETELÍK
PÁR SLOV O NÁS

Náš tým

Jsme zkušení trenéři a absolventi FTVS UK se zájmem o vzdělání a sportovní vědu. Poskytujeme kvalitní služby a informace sportovcům, trenérům a nadšencům do aktivního životního stylu. Stojí za námi dlouholetá praxe s tréninkem na poli profesionálního i amatérského sportu či spolupráce s běžnou populací.

Vzděláváme trenéry prostřednictvím seminářů, konzultací či dlouhodobé spolupráce a mentorství. Poskytujeme školení pro kluby, veřejnost nebo sportovce. Nabízíme spolupráci živou či online formou.
PRO INFORMACI

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Poskytuje také osobní tréninky?

Ano, po domluvě je možné navázat osobní spolupráci. K tréninku přistupujeme komplexně. Naše spolupráce nebude pouze o tréninku ale o komplexním nastavení nového životního stylu dle Vašich individuálních potřeb.

 
 
Dostanu po zaplacení za vaše služby fakturu?

Samozřejmě, fakturu odesíláme automaticky po zaplacení na Váš e-mail.

Mohu dostat peníze zpět?

Pokud s našimi službami nebudete spokojeni, domluvíme se na případné kompenzaci tak, aby nevznikla škoda ani jedné ze stran.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

CHCETE SE ZEPTAT? NAPIŠTĚ NÁM: