Silový trénink dětí a mládeže lvl.1

Slogan semináře

VYPSANÉ TERMÍNY

Cena (Kč):

 
 

1 750,-

OD SEMINÁŘE

CO ČEKAT?

Pro začínající sportovce je zásadně důležité, aby si vypěstovali pozitivní vztah ke kondičnímu tréninku, zejména k tomu silovému. Proto jsme pro vás připravili semináře Silový trénink lvl. 1 a lvl. 2, ve kterých se do hloubky věnujeme dané problematice. Semináře jsou postavené na spoustě praktických příkladů a rádi také zodpovíme každý váš dotaz.

HARMONOGRAM

DOPOLEDNE

9:00

Srovnání pohledu v ČR a ve světe

10:00

 
 

Kdy a jak začít se silovou přípravou dětí

11:00

 
 

Metody rozvoje síly u dětí a mládeže

ODPOLEDNE

13:00

 
 

Základní pohybové vzorce formou hry

14:00

 
 

Stabilita a mobilita v základních rovinách

JAN

PETRUŽELA

LEKTOR SEMINÁŘE

Jsme zkušení trenéři a absolventi FTVS UK se zájmem o vzdělání a sportovní vědu. Poskytujeme kvalitní služby a informace sportovcům, trenérům a nadšencům do aktivního životního stylu. Stojí za námi dlouholetá praxe s tréninkem na poli profesionálního i amatérského sportu či spolupráce s běžnou populací.

Vzděláváme trenéry prostřednictvím seminářů, konzultací či dlouhodobé spolupráce a mentorství. Poskytujeme školení pro kluby, veřejnost nebo sportovce. Nabízíme spolupráci živou či online formou.

VYBERTE SI TERMÍN

HODNOCENÍ ABSOLVENTŮ

Kamila Kordovská
Kamila Kordovská Reprezentace ČR v házené
Read More
“Ze spolupráce s Chuckim jsem nadšená. Tréninky jsou smysluplné, pestré a zábavné. Už po pár týdnech jsme cítila veliký posun v síle a dynamice. Komunikujeme na dálku, a stejně je mi vždy připraven ihned poradit nebo pomoct. Jsem moc ráda, že mám tu možnost spolupracovat právě s ním. Můžu jedině doporučit."
Erik aka Refew
Erik aka RefewHudebník, raper, milovník bojových sportů
Read More
"S Chuckim se mi trénuje nejlépe ze všech trenérů. Není to obyčejnej trenér z fitka, kterej stráví půlku tréninku na telefonu, ale opravdu ví proč jakej cvik dělá. K němu člověk nejde jen zhubnout nebo nabrat svaly, ale uzdravit se."
Martin
MartinHázenkář hrající v Německu, rehabilitace a rekondice po zranění kolene
Read More
"Skutečný profesionál co se neustále vzdělává v oblastech svého působení. Osobní přístup a nejlepší kvalita."
Ondra
OndraHázenkář, student FTVS
Read More
"S Chuckim spolupracuji necelé dva roky. Za tu dobu se moje silově kondiční výkony razantně zvedli. Naše spolupráce mi otevřela oči a naučila mě mnoho nových věcí. Chucki je skutečný profesionál se skvělým přístupem, pokaždé mi také dokázal pomoc s různými zdravotními problémy. Za mě palec nahoru a pokud se chceš stále posouvat, tak můžu jen doporučit."
Nick
NickHráč tenisu
Read More
"Skvělý tréninky, baví mě to. Skvělý přístup"
Previous
Next